هدف از این تحقیق بررسی تنوع خدمات در بانک کشاورزی با فرمت docx در قالب 18 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 


فهرست مطالب
تنوع خدمات در بانک کشاورزی
فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه‌ی تحقیق
2-5- بخش سوم: شیوه‌های تجهیز منابع و تنوع خدمات در بانک کشاورزی
2-5-1- خدمات بانکداری الکترونیک ( مهرگستر)
2-5-2- حساب‌های بانکی در سیستم مهر گستر
2-5-3- خدمات کارت مهرگستر بانک کشاورزی
2-5-4- تسهیلات بانک کشاورزی
2-5-5- صدور ضمانت نامه‌ی بانکی
منابع

 

 

 

یکی از افتخارات بزرگ بانک کشاورزی در دهه 80 تجهیز شعب بانک در سراسر کشور به سیستم بانکداری متمرکز ( مهر گستر) بوده است. بانک کشاورزی با 80  سال سابقه و تجربه تخصصی در بانکداری و بیش از 1900 شعبه در اقصی نقاط کشور توانسته است به عنوان اولین بانک دولتی در سیستم بانکی ایران، عملیات بانکداری الکترونیکی بر خط  و بانکداری متمرکز  را به معنای واقعی در کلیه شعب خود به اجرا درآورد، به‌ طوری که تمام شعب بانک کشاورزی در حکم شعبه واحد می‌توانند کلیه عملیات و خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه کنند.

 

 

 

سیستم بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی بر پایه " سیستم مشتری محور  " طراحی و پیاده‌سازی شده است، بدین معنا که مشتری در محور فعالیت‌های بانک(سیستم) قرار می‌گیرد و خدمات مورد نظر مشتری حول این محور طراحی و تنظیم می‌شود.

 

 


حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز
حساب قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز عادی با هدف پس‌انداز به منظور نیازهای آتی و برخورداری از اجر و پاداش اخروی و معنوی آن صورت می‌گیرد. وجوه سپرده شده به این حساب تحت عنوان قرض الحسنه و فاقد سود است؛ لیکن به منظور تشویق پس‌اندازکنندگان همه ساله جوایزی ارزنده به قید قرعه به دارندگان این حساب اعطا می‌شود.

 

 


میزان جوایز حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز عادی معادل 2 درصد کل مانده میانگین روزشمار( جمع مانده حساب پایان هر روز طی یک سال تقسیم بر تعداد روزهای سال این حساب) است. ضمناً به موجب دستورالعمل بانک مرکزی، حداقل به 5 و حداکثر 10 درصد سپرده‌گذاران مشمول جایزه، جوایزی به قید قرعه( قرعه کشی متمرکز در اداره مرکزی در مراکز استان‌ها) تعلق خواهد گرفت..